Haber

Sıcak havalarda 3 aylık bebeğini arabada bırakan anne, bebeğini öldürmekle suçlanıyor!

3 aylık bebeği ve 4 yaşındaki kızıyla birlikte ruh sağlığı tedavisi için yola çıkan anne, tedavi merkezine vardığında kızını aldı ve 3 yaşındaki bebeğini otomobilde bıraktı. Otomobilde kalan bebek, havanın sıcak olması nedeniyle hayatını kaybetti. Detaylar içeriğimizde. ?

Kaynak:https://www.in Independent.co.uk/news/wo…

Sıcaklıklar her geçen gün artarken geçtiğimiz günlerde Houston’da akıl almaz bir olay yaşandı.

Sıcaklıkların üç haneli rakamlara ulaştığı bir günde bir anne, üç aylık bebeğini araçta bırakarak ölümüne neden oldu.

Not: Görsel temsilidir.

Adı açıklanmayan anne, akıl sağlığı tedavisi için gittiği sırada 4 yaşındaki çocuğunu alıp 3 aylık bebeğini arabada bıraktı.

Olay yerine gelen Houston polis ekibinin Amir Yardımcısı Yaşar Beşir düzenlediği basın toplantısında, bebeği sıcak arabada tepkisiz bulduğunu söyledi.

Not: Görsel temsilidir.

Bay Bashir, bunaltıcı Houston gününde bebeğin arabada ne kadar süre kaldığını veya camların açılıp açılmadığını söylemedi, ancak bir çocuğun arabada asla gözetimsiz bırakılmaması gerektiği konusunda sert bir uyarıda bulundu.

“Houston önemli sıcaklıklara ulaşabilir.” söz konusu.

‘Hiçbir koşulda bir çocuğu bir an bile arabada bırakmamalısınız. Klimanın iyi çalışacağını veya pencereyi açarsanız sorun olmayacağını düşünmeyin.’

Birleşik Devletler Ulusal Güvenlik Konseyi’ne göre bu, bu yıl sıcak bir araçta öldüğü bildirilen 16. çocuk.

Edinilen bilgilere göre ülkede her yıl ortalama 15 yaş altı 38 çocuk araçta bırakıldıktan sonra sıcak çarpması nedeniyle hayatını kaybediyor. Hem 2018 hem de 2019’da sıcak bir araçta bırakılan 53 çocuk öldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu